Termowizja - kolejne uprawnienia naszych pracowników

Data dodania: 10.04.2010

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż wraz z ukończeniem kursu „ZASTOSOWANIA TERMOWIZJI I TERMOGRAFII W BUDOWNICTWIE”, poszerzyliśmy swą wiedzę o zagadnienia związane z przemieszczaniem się ciepła przez przegrody budowlane.

Szkolenie odbyło się w dniach 22-23.03.2010 r. w siedzibie EC Training Center Sp. z o.o. w Krakowie i jest certyfikowane przez ITC (Infrared Training Center).

W programie szkolenia znalazły się takie zagadnienia jak izolacyjność termiczna ścian budynków, ich szczelność powietrzna oraz zawilgocenie, ocena stanu technicznego budynków za pomocą badań termowizyjnych, wykrywanie instalacji CO oraz ciepłej wody użytkowej, a także miejsc ewentualnych nieszczelności oraz interpretacja uzyskanych termogramów. Ponadto omówione zostało budownictwo energooszczędne, auditing i ocena energetyczna budynków, by przybliżyć aktualne tendencje do oszczędności energii w budownictwie.

Certyfikat uzyskany w EC Training Center sp. z o.o. jako jedyny w Polsce uznawany jest przez Polskie Towarzystwo Diagnostyki Technicznej. (dg)

 

 

© Polmar - Klimatyzacja, Budownictwo, Audyt Energetyczny - Zielona Góra. Created by: DWD Systems.