Klimatyzacja

W dziedzinie klimatyzacji stawiamy sobie za cel zapewnienie klientom kompleksowych rozwiązań, obejmujących:

  • rzetelne doradztwo techniczne,
  • prawidłowy dobór mocy i typu klimatyzatora,
  • dostawę i montaż najwyższej jakości urządzeń,
  • fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • skuteczne naprawy i usuwanie awarii.

Nasza firma stawia na jakość. Z tego względu w naszej ofercie znajdują się klimatyzatory uznanych japońskich firm, liderów w dziedzinie zaawansowanych systemów klimatyzacyjnych.

Każdy z producentów oferuje klimatyzatory w szerokiej gamie systemów (Split, multi Split, VRV, VRF) oraz we wszystkich typach (ścienne, podstropowe, kasetonowe itd.), w opcjach tylko chłodzących oraz chłodząco-grzewczych.

Dzięki swojej różnorodności oferowane przez nas klimatyzatory znajdą zastosowanie we wszystkich rodzajach budynków i pomieszczeń.
W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory poniższych producentów:

Każdą z firm charakteryzuje nie tylko ciągłe unowocześnianie oferowanych przez siebie klimatyzatorów oraz pozycja lidera w branży, lecz także przykładanie szczególnej wagi do ochrony środowiska naturalnego. Jest to priorytet, który wytycza kierunek prac nad rozwojem technologicznych oferowanych przez nie produktów.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się klimatyzatory przenośne - nie wymagające montażu. Poza sprzedażą klimatyzatorów przenośnych, świadczymy również usługi wypożyczania ich.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty autoryzacji na dobór, montaż i serwis oferowanych klimatyzatorów.

Kompleksowa oferta i wysoka jakość usług pozwoliły nam na pozyskanie grupy stałych klientów, którzy powierzają nam nie tylko dobór i montaż klimatyzatorów, lecz także podpisali z naszą firmą umowy na stałą konserwację i serwis urządzeń klimatyzacyjnych.

Mamy nadzieję, że zdobyte przez nas doświadczenie, zadowoleni klienci i szeroka oferta spotka się także z Państwa zainteresowaniem. Jedno możemy obiecać z góry, dołożymy wszelkich starań, by tak się właśnie stało.

 

© Polmar - Klimatyzacja, Budownictwo, Audyt Energetyczny - Zielona Góra. Created by: DWD Systems.