Wyróżnienie w konkursie „Produkt Firm Lubuskich”

Data dodania: 22.03.2011

Firma POLMAR została uhonorowana Wyróżnieniem w konkursie „Produkt Firm Lubuskich”, organizowanym podczas Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz.

Konkurs „Produkt Firm Lubuskich" jest stałym punktem programu Targów. Corocznie komisja konkursowa ocenia zgłaszane przez wystawców produkty lub usługi, które wyróżniają się innowacyjnością.

Na tegorocznej edycji Targów komisja pod przewodnictwem dr inż. Jana Krawca przyznała Wyróżnienie m.in. firmie POLMAR za usługę badań termowizyjnych w budownictwie.

Komisja doceniła główną zaletę stosowania pomiarów termowizyjnych - bezinwazyjność. Nie trzeba niszczyć badanego obiektu jak w przypadku metody odkrywkowej, by zlokalizować wyciek, czy nieszczelność instalacji. Ponadto pomiary przeprowadzane są w czasie pracy urządzeń, co nie powoduje żadnego zakłócenia cyklu produkcji, a co za tym idzie ogranicza przestoje produkcyjne oraz roboczogodziny przeznaczone na przeglądy okresowe.

Szczegółowe informacje na temat badań termowizyjnych, zakresu zastosowań oraz cennika usług znajdą Państwo w zakładce Termowizja.

Zapytania prosimy kierować:

 

 

© Polmar - Klimatyzacja, Budownictwo, Audyt Energetyczny - Zielona Góra. Created by: DWD Systems.