XXII Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz - relacja

Data dodania: 26.02.2014

Tradycyjnie, bo już po raz 22 firma POLMAR prezentowała swoją ofertę na XXII Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbyły się w dniach 21-23.02.2014 r. w Drzonkowie koło Zielonej Góry.

 

Tegoroczną edycję Targów odwiedziło ponad 9 000 zwiedzających, którzy na powierzchni 3000 m2 mieli do dyspozycji ekspozycje ok. 100 wystawców z Polski i z Niemiec. Honorowy patronat nad imprezą objęła Marszałek Województwa Lubuskiego, Pani Elżbieta Polak.


Podczas Targów zaprezentowaliśmy swoją ofertę w zakresie klimatyzacji, z naciskiem na najnowsze rozwiązania technologiczne. Zgodnie z mottem Polmaru: „Stawiamy na jakość", na naszym stoisku znaleźć można było produkty wiodących producentów urządzeń klimatyzacyjnych, firm Daikin, Fuji Electric, Toshiba oraz Samsung.


Dodatkowo, przedstawiliśmy możliwości zastosowania kamery termowizyjnej w budownictwie oraz cały wachlarz możliwości, jakie dają badania termowizyjne na każdym etapie budowy i użytkowania domów, biur, czy mieszkań.

 

Liczymy, że duże zainteresowanie zwiedzających zaowocuje udaną współpracą. Dziękujemy wszystkim zwiedzającym, pasjonatom nowinek technologicznych, przyszłym klientom, a także projektantom, którym zawsze chętnie służymy pomocą. (łg)

 

 

© Polmar - Klimatyzacja, Budownictwo, Audyt Energetyczny - Zielona Góra. Created by: DWD Systems.