Daikin

Japońska firma DAIKIN to uznany na całym świecie lider w dziedzinie klimatyzacji. Początki koncernu sięgają 1924 roku, a ideą przyświecającą założeniu firmy był zamiar produkowania urządzeń do optymalizacji temperatury powietrza.

Prowadzone prace badawcze pozwalają firmie Daikin już na początku lat trzydziestych specjalizować się w systemach chłodzących oraz urządzeniach chłodniczych z użyciem opracowanego przez siebie czynnika chłodniczego.

Dzięki ciągłemu naciskowi na rozwój i opracowywanie nowych technologii, firma Daikin stała się liderem w branży. Jako pierwsza wprowadza m.in. pierwsze klimatyzatory z pompą ciepła (1958), a na początku lat osiemdziesiątych rewolucjonizuje rynek pierwszym systemem VRV (ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego).

Na polskim rynku firma Daikin jest obecna od drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych, tworząc zwartą i sprawną sieć dystrybucji na terenie całego kraju. POLMAR współpracuje z firmą Daikin od momentu pojawienia się jej w Polsce, zdobywając tytuł autoryzowanego dystrybutora klimatyzatorów Daikin oraz VRV Partera.

Koncern DAIKIN oferuje szeroką gamę urządzeń i systemów klimatyzacji komfortu, które dzięki swojej różnorodności znajdują zastosowanie w obiektach komercyjnych, przemysłowych, jak i prywatnych, czy biurowych.

Klimatyzatory firmy Daikin tworzone są z myślą o oszczędności energii i dbałości o środowisko naturalne. Podstawowymi zasadami, stosowanymi przez firmę Daikin w procesie produkcji, są zasady „zero odpadów" i „zero emisji", wyrażające troskę koncernu o środowisko.

W projektowanych urządzeniach Daikin stosuje najnowocześniejsze technologie, charakteryzujące się maksymalną wydajnością energetyczną i zminimalizowanym zużyciem energii. Oferowane klimatyzatory wyposaża w liczne funkcje - sterowanie typu Inverter, odzyskiwanie ciepła, tryb ekonomiczny, cicha praca, czujnik ruchu, które nie tylko podwyższają komfort użytkowników, lecz również dbają o środowisko.

Kierując się wszystkimi powyższymi czynnikami, jesteśmy aktywnym dilerem klimatyzatorów firmy Daikin. Montując i serwisując urządzenia Daikina, jesteśmy pewni ich najwyższej jakości, wysokiej sprawności i niezawodności. Wszystko to przekłada się na zadowolenie naszych klientów i daje nam satysfakcję dobrze wykonanej pracy.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt z naszymi pracownikami lub wejście na stronę firmy Daikin: www.daikin.pl.

 

© Polmar - Klimatyzacja, Budownictwo, Audyt Energetyczny - Zielona Góra. Created by: DWD Systems.