Toshiba

Początki firmy Toshiba związane są z działalnością dwóch japońskich wynalazców. W 1875 roku z ich inicjatywy powstał sklep i fabryka, które doprowadziła do powstania firmy Toshiba.

Pierwszy klimatyzator firma Toshiba wyprodukowała w 1950 roku i od tego czasu do dnia dzisiejszego wprowadza ciągłe innowacje technologiczne do swoich produktów, związanych z branżą klimatyzacyjną.

To właśnie firma Toshiba jako pierwsza wprowadziła na rynek na początku lat osiemdziesiątych jednostkę inwerterową, a następnie sprężarkę rotacyjną.

Polityka innowacyjności w firmie Toshiba przyczyniła się także to tego, że już w roku 1999 koncern wprowadził na rynek typoszereg klimatyzatorów, pracujących na ekologicznych czynnikach chłodniczych - R407C i R410A.

Klimatyzatory firmy Toshiba zostały zaprojektowane dla każdego rodzaju wnętrza. Znajdują zastosowanie w mieszkaniach, małych obiektach komercyjnych, jak i większych budynkach, także przemysłowych.

Zaawansowane systemy inwerterowe oferują szeroki zakres jednostek wewnętrznych, dających możliwie maksymalną elastyczność zastosowania.
W większych obiektach zastosowanie znajdują systemy VRF, które łączą nie tylko elastyczność i efektywność energetyczną, lecz także poszanowanie środowiska naturalnego.

I właśnie poszanowanie środowiska naturalnego jest głównym motorem prowadzonych prac badawczych przez koncern Toshiba w dziedzinie efektywnych energetycznie, czystszych technologii i innowacyjnych produktów, by oferowane klimatyzatory nie tylko zużywały znacząco mniej energii, lecz także utrzymywały najwyższą jakość powietrza w naszych domach, biurach, aptekach, czy sklepach.

Polmar jest aktywnym dilerem klimatyzatorów firmy Toshiba już od wielu lat. Wysoka jakość jednostek Toshiba daje nam gwarancje zadowolenia naszych klientów i wieloletniej, bezawaryjnej pracy urządzeń.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt z naszymi pracownikami lub wejście na stronę firmową klimatyzatorów firmy Toshiba: www.carrier.com.pl.

 

© Polmar - Klimatyzacja, Budownictwo, Audyt Energetyczny - Zielona Góra. Created by: DWD Systems.