Klimatyzatory ścienne.

Data dodania: 07.07.2009

Krótka i zwięzła charakterystyka klimatyzatorów ściennych.

Ze względu na konstrukcję i sposób montażu wyodrębniany różne typy klimatyzatorów. Jednym z rodzajów urządzeń klimatyzacyjnych są klimatyzatory ścienne, czyli takie, które przeznaczone są do montażu na ścianie pomieszczenia, które chcemy sklimatyzować.

Charakteryzują się one lekką i zwartą konstrukcją, ponieważ zaprojektowano je tak, by zajmowały jak najmniej miejsca w pomieszczeniu.

Klimatyzatory ścienne dostępne są w pełnej gamie mocy chłodniczych i grzewczych, co pozwala na dobranie właściwego klimatyzatora do praktycznie każdego pomieszczenia, czy jest to mała sypialnia, salon, pomieszczenie biurowe, gabinet lekarski, czy większy sklep, apteka, sala konferencyjna.

Wewnętrzne jednostki ścienne występują w systemie Split (jedna jednostka zewnętrzna + jedna jednostka wewnętrzna) oraz w systemie MultiSplit (jedna jednostka zewnętrzna + kilka jednostek wewnętrznych).

Główne właściwości klimatyzatorów ściennych:
- lekka i zwarta konstrukcja,
- nowoczesna stylistyka,
- elastyczny montaż,
- szeroki wybór modeli,
- niski poziom hałasu,
- duża energooszczędność,
- zastosowanie zaawansowanych filtrów powietrza.

Nasz firma posiada w swojej ofercie klimatyzatory ścienne uznanych japońskich firm: Daikin, Fuji Electric i Toshiba.
Każdy z powyższych producentów oferuje pełen zakres modeli ściennych, od najprostszych bezinwerterowych, po najnowocześniejsze klimatyzatory z inverterem.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat klimatyzacji, prosimy o kontakt z pracownikami naszej firmy - Kontakt. (łg)

 

 

© Polmar - Klimatyzacja, Budownictwo, Audyt Energetyczny - Zielona Góra. Created by: DWD Systems.