Klimatyzator kasetonowy

Data dodania: 10.12.2009

Krótka i zwięzła charakterystyka klimatyzatorów kasetonowych.

Klimatyzator kasetonowy to typ jednostki wewnętrznej, który można zainstalować w przestrzeni sufitu podwieszanego, w efekcie czego praktycznie cała jednostka ukryta jest w przestrzeni międzysufitowej, a widoczny jest tylko specjalny panel dekoracyjny klimatyzatora. Dzięki takiej konstrukcji jednostki kasetonowe są idealnym rozwiązaniem dla sklepów, restauracji, sal konferencyjnych, czy biur z sufitem podwieszanym.

Klimatyzatory kasetonowe występują także w specjalnym kompaktowym rozmiarze 600x600 mm, czyli w rozmiarze standardowego kasetonu sufitu podwieszanego, co bardzo ułatwia montaż jednostki.
Urządzenia kasetonowe charakteryzują się możliwością ustawienia 2, 3 lub 4 stronnego nawiewu powietrza w zależności od potrzeb. Pozwala to na równomierną dystrybucję chłodnego lub ciepłego powietrza w pomieszczeniu.

W ofercie firmy Polmar znajdują się klimatyzatory kasetonowe 3 japońskich firm: Daikin, Fuji Electric i Toshiba. Każda z firm posiada urządzenia kasetonowe w pełnej gamie mocy chłodniczych, o najwyższych na rynku parametrach energooszczędności.


Jeśli chcieliby Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat klimatyzacji, prosimy o kontakt z pracownikami naszej firmy - Kontakt. (łg)

 

 

© Polmar - Klimatyzacja, Budownictwo, Audyt Energetyczny - Zielona Góra. Created by: DWD Systems.