Fuji Electric

Producentem klimatyzatorów Fuji Electric jest japoński koncern Fuji Denki Sosetsu, który już w fazie projektowania założył, że należy postawić na jakość i zastosowanie nowoczesnych technologii. Efektem wysokich wymagań współczesnego świata, dotyczących jakości, nowoczesności i niezawodności produkowanych urządzeń jest szeroka gama klimatyzatorów firmy Fuji Electric.

W ofercie klimatyzatorów firmy Fuji Electric można znaleźć urządzenia klimatyzacyjne, które znajdą zastosowanie w każdym typie obiektu. Bez względu na to, czy będzie to budynek mieszkalny, biurowy, handlowy, zakład produkcyjny, czy też budynek użyteczności publicznej.

Mimo że producent klimatyzatorów firmy Fuji Electric kładzie nacisk na wykorzystanie w swoich urządzeniach nowoczesnych technologii, które umożliwiają wydajną pracę i oszczędną eksploatację, nie zapomina jednocześnie o atrakcyjnym wzornictwie klimatyzatorów i co ważne, dbałości o środowisko naturalne.

Koncern Fuji Denki Sosetsu jest znany z nacisku na kwestie emisji hałasu produkowanych klimatyzatorów. Podejmowane prace badawcze zaowocowały uzyskaniem jednego z najniższych poziomów hałasu, jaki spotykany jest w urządzeniach klimatyzacji komfortu.

Opierając się na zaawansowanej japońskiej technologii, wieloletnich doświadczeniach oraz nieustannie prowadzonych badaniach, produkty firmy Fuji Electric zyskały uznanie i znakomitą reputację na całym świecie.

Na terenie Polski głównym dystrybutorem klimatyzatorów firmy Fuji Electric jest firma Iglotech, prężnie rozwijająca się kwidzyńska spółka, która przez ponad 15 lat działalności zdobyła silną pozycję na polskim rynku. Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń firmy Fuji Electric od 2004 roku, a nasi klienci są najlepszym przykładem na niezawodność klimatyzatorów koncernu Fuji Denki Sosetsu.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt z naszymi pracownikami lub wejście na stronę firmy Fuji Electric: www.fujielectric.pl.

 

© Polmar - Klimatyzacja, Budownictwo, Audyt Energetyczny - Zielona Góra. Created by: DWD Systems.