O nas

Firma POLMAR działa na polskim rynku już od roku 1987. W tym okresie zdobyliśmy niezbędną wiedzę, potencjał techniczny i ekonomiczny, który pozwala nam na fachowe i rzetelne wykonywanie powierzanych nam prac. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach w dwóch dziedzinach: klimatyzacji i budownictwie.
W związku z dostosowaniem polskiego prawa do wymogów Unii Europejskiej, poszerzyliśmy naszą ofertę także o usługi w zakresie audytu energetycznego i termowizji.

Strategia naszej firmy opiera się na haśle: stawiamy na jakość. Dotyczy to nie tylko kwalifikacji naszych pracowników, lecz także najwyższej jakości sprzedawanych i montowanych przez nas urządzeń klimatyzacyjnych. Z tego powodu w naszej ofercie znajdują się tylko klimatyzatory uznanych japońskich firm: Daikin, Toshiba i Fuji Electric.
A nasza firma, jak i nasi pracownicy, posiada pełną autoryzację powyższych producentów na sprzedaż, montaż i serwis ich produktów. Dodatkowo nasi pracownicy uczestniczą w corocznych szkoleniach, podnoszących ich kwalifikacje oraz informujących o najnowszych rozwiązaniach technicznych, stosowanych w klimatyzacji.

Kompleksowa i nowoczesna oferta, podążająca za aktualnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi, pozwoliła nam zebrać znaczącą grupę klientów, zadowolonych z naszych usług, co potwierdzić mogą uzyskane przez nas listy referencyjne i napływające kolejne zlecenia.

Nasza firma należy także do Systemu Sprawdzonych Usług. Na stronie www.fachoweuslugi.pl mogą Państwo zapoznać się również z naszymi referencjami.

Nasze obecne działania, jak i plany na przyszłość, skupiają się na tym, by firma POLMAR nieprzerwanie postrzegana była jako solidny i godny zaufania partner w biznesie.

Polmar w Systemie Sprawdzonych Usług

 

© Polmar - Klimatyzacja, Budownictwo, Audyt Energetyczny - Zielona Góra. Created by: DWD Systems.