Oferta

Nasza firma świadczy usługi w zakresie klimatyzacji oraz usług budowlano-remontowych.

W związku z dostosowaniem prawa polskiego do zapisów Dyrektywy 2002/91/EC Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 6 grudnia 2002 r. w sprawie charakterystyki energetycznej budynków, poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi w zakresie certyfikacji energetycznej oraz analizy techniczne za pomocą termowizji.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasza oferta we wszystkich dziedzinach obejmowała jak najbardziej kompleksowy zakres usług, które zadowolą zarówno klientów indywidualnych, firmy prywatne, instytucje państwowe i duże przedsiębiorstwa.

Aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie, przykładamy szczególną wagę nie tylko do jakości oferowanych urządzeń, używanych narzędzi i materiałów, lecz także do stałego podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników.

Zdobytą wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielimy się z innymi. Dlatego duże znaczenie ma dla nas także doradztwo, które świadczymy projektantom systemów klimatyzacyjnych oraz studentom kierunków technicznych.

Zobacz więcej:

Klimatyzacja

W dziedzinie klimatyzacji stawiamy sobie za cel zapewnienie klientom kompleksowych rozwiązań, obejmujących: rzetelne doradztwo techniczne, prawidłowy dobór mocy i typu klimatyzatora, dostawę i montaż najwyższej jakości urządzeń...więcej »

Usługi budowlane

Nasza firma oferuje usługi w zakresie robót budowlano-remontowych. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych pracowników, z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.więcej »

Termowizja - usługa zawieszona

Nasza firm oferuje usługi związane z badaniami termowizyjnymi i audytem energetycznym budynków. Zatrudniamy wykwalifikowanego pracownika, który jako jeden z nielicznych osób w Polsce...więcej »

PROMOCJE

więcej »

 

© Polmar - Klimatyzacja, Budownictwo, Audyt Energetyczny - Zielona Góra. Created by: DWD Systems.